Necip Medya Dijital Ürünler Ve Reklam Hizmetleri

unutma üstadında dediği gibi 'kanatlı doğmamış kuş' -HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Merhaba, bu tarz sitelerde muhakkak bulunan hakkımızda köşesidir. Bu alanları çoğu zaman hiç birimiz okumayız, ondan ötürü ne yazılabiir pek bilgim yok. Sizlere ben kısaca kimim ve napiyorum onu anlatayim;
2010 yıllardan beri sosyal medyayla aşırı ilgili biriydim. 2010-2015 arası çeşitli facebook mizah,caps sayfaları geliştirip reklam işleri ve genel olarak satışını yaptım, 2015den 2021in başlarına kadar instagram ile uğraşıp çeşitli mizah sayfaları geliştirdim ve oldukça aktif büyük sayfalarım ile reklam işlerine yöneldim çeşitli butik, ayakkabı veya sayfa reklamlarını yaptım. Fakat 2021'in başlarında instagramın yaptığı saçma sapan güncellemer sayesinde instagram epey bi soğudum. Ve biraz web dünyasna doğru açılmaya başladım. Kendime bir Sms Onay (fake numara) sitesi açtım. Reklam tecrübelerim ile kısa sürede yüksek kazanclar elde edip hızla yükselmeye başladım ki sektördeki onca insan bile buna epey şaşırmıştı. Daha sonra kazanclarımı yükseltmek için SMM Panel (takipçi satış) sitesi açmaya karar verdim. Açtığım SMM Panel sitesinde de hızla iş yapıp kazanclar etmeye başladım. Çevremdeki bir çok insan nasıl bu kadar hızlı kazandığımı ve geliştiğimi sıkça sorar hale gelmişti açıkcası. Onca yıl yüksek kitlelerle uğraşıp reklam işleri kovalamamın bana en yegane yararı bu olmuştu sanırım. Kolayca alaklı kitlelere ulaşıp reklam yapıp satışlarımı arttırabiliyordum. Çevremde de bunu soran kişiler hızla artmaya devam ediyordu bende düşündüm ki neden bütün insanlara bunların hizmetini vermeyim ki? Daha sonrasında bu siteyi açtım. Sizde satışlarınızı, trafiğinizi arttırmak istiyorsanız Hizmetlerimiz bölümünden reklam paketlerimize bakmanızı tavsiye ederim.

Şart Ve Sözleşme (Kullanım Koşulları)

NecipMedya.Com ’da satışı yapılmakta olan tüm hizmetleri alan müşteriler aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılır.
Reklam hizmetlerimiz size en uygun kitlelere yapılır, sizin potansiyel kitlenize verilen reklamlarda size verim vermek için en büyük çabaları harcayacağımızdan şüpheniz olmasın. Fakat 1000 kişiye özel reklam mesajı hizmeti aldım neden siteme 1000 ziyaretci gelmedi, neden ürünümden 1000 adet satılmadı gibbi şeyler demeye asla hakkınız yoktur. Alabilceğiniz en büyük etkileşim ve verimi vermek için elimizden geleni yapıyorda olsak her kullanıcı reklamı görünce geri dönüş yapmayabilir, bunun herhangi bir garantisi yoktur. Müşteri, reklam paketlerini tek başına, sitenin başarısından veya başarısızlığından sorumlu tutamaz. Bu sebeple reklam hizmetlerinde yükseliş taahhüt edilemez.
Reklam hizmetlerinde yapılacak işlemlerin tamamı şeffaf bir şekilde detaylı olarak sipariş oluşturduğunuz an Whatsappdan sizinle iletişime geçen ekip arkadaşlarımız tarafından iletilecektir. Müşteri, satın alacağı Reklam hizmetinin içeriğini detaylıca inceleyip, örnek raporu kontrol incelemelidir. Reklam hizmetlerinde tüm sorumluluk alıcıya ait olup, NecipMedya.Com hizmet içeriğinde ki işlemleri eksiksiz şekilde tamamlayacağını ve belirtilen sürede siparişi teslim edeceğini taahhüt eder.
Himetlerimizin teslim süresi değişiklik gösermektedir fakat bazısı bir gün bile sürmeden teslim edilmiş olur, bazıları ise maximum 3gün içerisinde teslim edilir. NecipMedya.Com satın alınan hizmeti belirtilen sürede teslim etmekle mükelleftir. Olası sipariş yoğunluğu ve benzeri durumlarda maksimum teslim süresi +2 iş günüdür. Satılan hizmet içerikte belirtilen süre +2 iş günü içerisinde teslim edilmezse müşteri iade talebinde bulunma hakkına sahiptir.
NecipMedya.Com , fiyatlar, sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
Hizmet politikamıza uymayan yada T.C Anayasasına aykırı hizmet veren yada ürün satışı yapan sitelerin siparişi iptal edilir ve iade işlemi gerçekleştirilir.

Gizlilik Politikası

Sitemizde verilen tüm hizmetler NecipMedya.Com firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir.
Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.
Sipariş veya Mağazamız üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) Mağazamız tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.
Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçim sizlere sunulur.
Mağazamız üzerinden, müşterilerimiz tarafından mağazamıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, müşterilerimiz ile yaptığımız hizmetler kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.
Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Firmamız, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.
Firmamız, belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir. Firmamız tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Mağazamız üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Firmamız ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.
Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.
Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.
İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili sanal pos ödeme sistemine ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.
Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.